ଦେଖନ୍ତୁ Socking ଭିଡ଼ିଓ – ମଣିଷଟି କୁମ୍ଭୀର ହୋଇଗଲା। ଏ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନଥିବ। ହେଲେ ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ରହିଥାଏ ତାହା ଲୋକଙ୍କୁ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ସେ ଭିଡିଓ ର ଚାହିଦା ବି ବେଶ୍ ବଢ଼ି ଯାଇଥାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହା ବହୁତ୍ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ। ସେହିପରି ଏବେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛିମନୁଷ୍ଯ ସାଜିଛି କୁମ୍ଭୀର । ମନୁଷ୍ଯ ର ଏତେ ସାହାସ ନିଜ ଜୀବନ କୁ ବାଜି ରଖି ସେ କୁମ୍ଭୀର ସାଜିଛି ଯେଉଁଠି ଏକ ବିଲେଇ ଗୀତ ଗାଉଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଆଜିର ଏହି ଭାଇରାଲ ଯୁଗରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଆପଣ ବେଳେବେଳେ କିଛି ଏମିତି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବହୁତ୍ ଖୁସି ହେଉଥିବେ।ଆଜିର ଏହି ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଯୁଗରେ ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ବହୁଳ ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି।

ତେଣୁ ଅନେକ ଘଟଣାର ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଆପଣ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍ ରେ ଘରେ ବସି ଦେଖି ପାରୁଛନ୍ତି। ବେଳେବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏମିତି କିଛି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ ତାହା ଦେଖିଲେ ଆମେ ଖୁସି ହେବା ସହିତ ଟିକେ ଚକିତ ହୋଇପଡୁ। କାରଣ ସେହି ଭିଡିଓ କିଛି ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରରଣେ ଲୋକ ନିଜକୁ କୁମ୍ଭୀର ବେଶ ରେ ସଜାଇ କୁମ୍ଭୀର ସହ ଖେଳୁଛି ଅଜବ ନିଶା ରେ ଜଣେ ବ୍ଯକ୍ତି କୁମ୍ଭୀର ପରି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଖେଳୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି ହୋଇଥାଏ।

 

ଏହିଭଳି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଛୁ।ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ର ବ୍ଯବହାର ର ବହୁଲତା କାରଣରୁ ଅନେକ ଘଟଣା ଆମ ସମ୍ମୁଖକୁ କିଛି କ୍ଷଣ ମଧ୍ୟରେ ଆସି ଯାଉଛି। ତେଣୁ ଆପଣ ବି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ଅନେକ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବେ।ମନୁଷ୍ଯ ସାଜିଛି କୁମ୍ଭୀର । ମନୁଷ୍ଯ ର ଏତେ ସାହାସ ନିଜ ଜୀବନ କୁ ବାଜି ରଖି ସେ କୁମ୍ଭୀର ସାଜିଛିଜଣେ ଲୋକ ନିଜକୁ କୁମ୍ଭୀର ବେଶ ରେ ସଜାଇ କୁମ୍ଭୀର ସହ ଖେଳୁଛିଅଜବ ନିଶା ରେ ଜଣେକୁମ୍ଭୀରକୁ

ଯାହାର ଅନେକ ଭିଡ଼ିଓ ମଧ୍ଯ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ।ଏହି ସାପ ଗୁଡ଼ିକୁ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ଭୟଙ୍କର ରୂପ ଦେଖାଇ ଥାଆନ୍ତି ତାକୁ ଦେଖିଲେ ଛାତି ଥରି ଉଠିଥାଏ।ତେବେ ସାପ ଯେମିତି ହୋଇ ଥାଉ ନା କାହିଁକି ଏହାକୁ ଦେଖିଲେ ମନ ଭିତରେ ଏକ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ।ସାପର ଦଂଶନ କାରଣରୁ ଘଟୁଥିବା ମୃତ୍ୟୁ ଆମ ମନରେ ସାପ ପ୍ରତି ଏକ ବଡ଼ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ।

ସାପ ଯେମିତି ହେଇଥାଉ ନା କାହିଁକି ସାପକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରକେ ହିଁ ଭୟ ଲାଗେ। ସାପ କୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ସମୟ କ୍ରମେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ।ମନୁଷ୍ଯ ର ଏତେ ସାହାସ ନିଜ ଜୀବନ କୁ ବାଜି ରଖି ସେ କୁମ୍ଭୀର ସାଜିଛି ଯେଉଁଠି ଏକ ବିଲେଇ ଗୀତ ଗାଉଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.