Astrology – ଆସନ୍ତା କାଲିଠାରୁ ବଦଳିବ ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ, ମେଷ, ତୁଳା, କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ହେବ ଧନର ବର୍ଷା |

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରାଶି ମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ମହତ୍ତ୍ଵ ଦିଆ ଲଯାଇଥାଏ। ତେବେ ଏହି ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ମଣିଷର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ ଦର୍ଶାଇ ଥାଆନ୍ତି। ଅଲଗା ଅଲଗା ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ହେବା କାରଣରୁ ଏହି ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ବ୍ୟବହାର ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ।ଗ୍ରହ ଗୁଡ଼ିକ ଶୁଭ ହେବା ଶୁଭ ଫଳ ଦେଇ ଥାଏ। ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ବେଶ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ କି ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁହାଯାଉଛି କେତୋଟି ରାଶି ର ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତେବେ ୩ ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ବାକୁ ଯାଉଛି ଓ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ବଡ଼ ଧରଣର ପରିବର୍ତ୍ତନ ।ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ୩ ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ।

୧- ମେଷ ରାଶି

 

ବ୍ୟାପାର-ଉଦ୍ୟୋଗ ପାଇଁ ଏବଂ ବ୍ୟାବସାୟୀମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟୀ ଅଟେ। ପୁତ୍ର ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ସାଂସାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପ୍ରସଂଗ ବନିବ ମନ ମଧ୍ୟ ସୁଖୀ ରହିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଏବଂ ଖରାପ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଶାନ୍ତ କରିବ।କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଭ୍ରାନ୍ତି ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଆନନ୍ଦ-ପ୍ରମୋଦ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳଦାୟୀ ରହିବ। କିନ୍ତୁ ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ – କମଳା, ଆରାଧ୍ୟ – ଗଣେଶ ।

୨- ତୁଳା ରାଶି

 

ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ବ୍ୟାପାରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ତଥା ଉପର କର୍ମଚାରୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆୟ ବଢିବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହେବ। କୌଣସି ମନୋହର କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳକୁ ଯାତ୍ରା ହେବ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ସନ୍ତୋଷଜନକ ପ୍ରଗତି ରେ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟ ହୃଦୟ-ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ ।ସାଂସାରୀକ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ରହିବ। ଆଜି ମାନସିକ ଆଳସ୍ୟତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଏବଂ ସେଥିରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ – ହଳଦିଆ, ଆରାଧ୍ୟ – ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ।

୩- କୁମ୍ଭ ରାଶି

ବୌଦ୍ଧିକ ତଥା ସେଥିରେ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଲେଖନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଜି ଆପଣ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରି ପାରିବେ। ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା ତଥା ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ କୌଣସି ବଡ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନର ଭେଟ ଆପଣ ନେବେ। ବିଦେଶରୁ ମିତ୍ର ତଥା ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କ ସହ ମିଳାମିଶା ରହିବ।ଶରୀରରେ ଉଲ୍ଲାସ ଏବଂ ଆଳସ୍ୟ ଉଭୟ ଅନୁଭବ ହେବ। ବିନା କୌଣସି ବିଘ୍ନରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଧନଲାଭର ଯୋଗ ଅଛି। ମିତ୍ରମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଛୁପିରହିଥିବା ଲେଖକ କିମ୍ବା କଲାକାରକୁ ନିଜର କଳା ଦେଖାଇବାକୁ ଅବସର ମିଳିବ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ – ଗୋଲାପୀ, ଆରାଧ୍ୟ – ମାତା ଦୁର୍ଗା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.