ଧଉଳି ଗଣନାଟ୍ୟରେ || ଯାତ୍ରା ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ ଏମିତି Scene ଦେଖି ସହି ପାରିଲେନି ଦର୍ଶକ, ଆଉ ତା ପରେ କଣ ହେଲା… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭିଡ଼ିଓ ମାନ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବାର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ।ତେବେ ଆଜି କାଲି ଅନେକ ସମୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ଯାତ୍ରା କଳାକାର ମାନଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ର ଯାଦୁ । ଆଉ ଯେଉଁଠି ଯାତ୍ରା କଳାକାର ମାନେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ସାରା ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଜି ନିଜର ପ୍ରସଂଶା ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରିଛନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

ଆଉ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେଉଁ ଭିଡ଼ିଓ ଟି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ସେଥିରେ ବାଙ୍ଗାଲୋର ରେ ଧଉଳି ଗଣନାଟ୍ୟ ର ଅଭିନୟ ର ଯାଦୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ତାହେଲେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ ଉପରେ ନଜର ପକାଇବା ।


ଆପଣ ମାନେ ବେଶ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ କି ଯାତ୍ରା କଳାକାର ମାନେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ର ଯାଦୁ ଦେଖାଇ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରେଇବାକୁ ଲାଗୁଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଯାତ୍ରା ର ଅଭିନୟ ସହିତ ଜବରଦସ୍ତ ପୋରଫୋମେନ୍ସ ବେଙ୍ଗଲୋର ରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଆଉ ଯେଉଁଠି କୁହାଯାଉଛି କି ଧଉଳି ଗଣ ନାଟ୍ୟ ର ଧମାଲ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସେଠାରେ । ଆଉ ଯାହା କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁକି ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ମାନେ ରୁଣ୍ଡ ହୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।ଆଉ ତାହା ସହିତ ଯାତ୍ରା ର ଝଲକ ସହିତ ମେଲୋଡି ମଧ୍ୟ ଦେଖିବା କଥା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

ଯାହା କୁହାଯାଉଛି କି ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଗୌର ଦାସ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ପୋରଫୋମେନ୍ସ ଦେଖାଇବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି ଧଉଳି ଗଣନାଟ୍ୟ ର ଯାତ୍ରା ମଞ୍ଚରେ । ତେବେ ଯାତ୍ରାର ଏହି ସିନ୍ ଟିରେ ହିରୋ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ତଥା ଭାବ ବିହ୍ୱଳ ସିନଟିଏ ରହିଛି। ତେବେ ଉଭୟ ଗୌର ଦାସ ଏବଂ ତାଙ୍କ କୋଆର୍ଟିଷ୍ଟ ର ଅଭିନୟ ପୁରା ଜୀବନ୍ତ ରହୁଛି। ଆଉ ତାହା ସହିତ ଦେଖୁବାକୁ ମିଳିଛି କି କେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ଯାତ୍ରା ମଞ୍ଚରେ ତାଙ୍କର ପୋରଫୋମେନ୍ସ କୁ ଦେଖିବା ପରେ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବେଶ ଖୁସି ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ଆଉ ତାହା ସହିତ ବେଶ ଖୁସି ହେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଛନ୍ତି ଦର୍ଶକ ମାନେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

ଆଉ ତାହା ସହିତ ଯାହା କୁହାଯାଉଛି କି ଗୌର ଦାସଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା ର ମଞ୍ଚ ଉପରେ ଦେଖିବା ପରେ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଖୁସି ହେବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ ଆଉ ତାହା ସହିତ କୁହାଯାଉଛି କି ଯାତ୍ରା ମଞ୍ଚରେ ଦର୍ଶକ ମାନେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଜୋକେଇ ଆସିଥିଲା। ପ୍ରାୟ ୧୩୬k ରୁ ଅଧିକ ହେବ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଏହି ଧଉଳି ଗଣନାଟ୍ୟ ର ସିନ୍ କୁ ଦେଖି ସାରିଲେଣି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।ଆଉ ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏହି ଘଟଣା ଟି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟିକୁ ଦେଖିଲେ ପୁରା ଯାତ୍ରା ଦେଖିବାକୁ ଇଛା ପ୍ରକାଶ କରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.