ଦୀର୍ଘ 51 ବର୍ଷ ପରେ ବିରଳ ମହା ଶିବରାତ୍ରୀ ଜାଗର ରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି ମହା ରାଜଯୋଗ, ଏହି ୫ ରାଶିରେ ଧନ ବର୍ଷା – JYOTISHA SHASTRA

ମହା ଶିବରାତ୍ରୀ ଦିନ ଭଗବାନ୍ ଶିବ ଶଙ୍କରଙ୍କ ପୂଜା କରିବାର ଦିନ ଅଟେ। ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଦିନ ଏମିତି କିଛି ଜିନିଷ ଘରକୁ ଆଣିବେ ଏବଂ ଖାଇବେ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଭଗବାନ୍ ଭୋଳା ଶଙ୍କରଙ୍କ ଅଶେଷ କୃପା ଆପଣ ପାଇ ପାରିବେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଦିନ ଆପଣ କେଉଁ ଜିନିଷ ଘରକୁ ଆଣିବେ ଏବଂ କଣ ଖାଇବେ।

ଶିବଲିଙ୍ଗ:- ଶିବରାତ୍ରୀ ଦିନ ଘରକୁ ମାଟି ଆଣି ନିଜ ହାତରେ ଶିବ ଲିଙ୍ଗ ତିଆରି କରି ପୂଜା କରାନ୍ତୁ। ଆପଣ ଏହି ପବିତ୍ର ଦିନରେ ପାରଦ ଶିବଲିଙ୍ଗ କିମ୍ବା ସ୍ଫଟିକ ଶିବଲିଙ୍ଗ ଆଣି ତାହାର ଅଭିମନ୍ତ୍ରିତ କରି ପୁରା ବିଧି ବିଧାନ ସହକାରେ ଆପଣ ପୂଜା କରି ପାରିବେ। ପରନ୍ତୁ ଶିବ ପୁରାଣ ଅନୁସାରେ ଏହି ଦୁଇଟି ଶିବ ଲିଙ୍ଗରେ ଅପାର ଉର୍ଜା ଏବଂ ଶକ୍ତି ରହିଥାଏ। ଏହାକୁ ଆପଣ ବିଧି ବଧ ଭାବେ ଠିକ୍ ସ୍ଥାନରେ ରଖି ପୂଜା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

1-ମେଷ ରାଶି :-କୁହାଯାଉଛି କି ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ | ବହୁତ ଦିନ ରୁ ଲାଗି ରହିଥିବା ଅସୁବିଧା ଗୁଡିକ ଆଜି ଶେଷ ଆଉ ପୂରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ତାହା ସହିତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କି ମେଷ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଜୀବନରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଓ ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ର ଯୋଗ ରହିଛି |

2-କର୍କଟ ରାଶି :-କର୍କଟ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଶନି ଦେବ ଙ୍କର କୃପା ରୁ | ତାହା ସହିତ କୁହାଯାଉଛି କି ଆଗାମୀ ଦିନ ରେ ଯାହା ବି ସବୁ ଅସୁବିଧା ଆସିବ ଶନି ଙ୍କର କୃପା ରୁ ସବୁ ଦୁରେଇ ଯିବ | ତାହା ବ୍ୟତୀତ ଗୁରୁଜନ ମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି |

3-ବିଛା ରାଶି :-ବିଛା ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ରେ ବଡ଼ ଧରଣର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଉ ଯେଉଁଠି କୁହାଯାଉଛି କି ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ | ଆଉ ତାହା ସହିତ ବିହୁତ ଦିନ ରୁ ଅଟ କି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |
4-ସିଂହ ରାଶି :-ସିଂହ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ରେ ଶନି ଦେବ ଙ୍କର କୃପା ରୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ବଡ଼ ଧରଣର ସଫଳତା | ଆଉ ଯେଉଁଠି କୁହାଯାଉଛି କି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଶାତୀତ ସଫଳତା ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ସିଂହ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ

5-କୁମ୍ଭ ରାଶି :-ପ୍ରେମ ହେଉ ଵା ଚାକିରୀ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି କୁମ୍ଭ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଜୀବନରେ ଶନି ଦେବ ଙ୍କ କୃପା ରୁ | ତାହା ସହିତ କୁହାଯାଉଛି କି ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ତାଙ୍କର ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ରେ ରହିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି |

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.