LIFE STYLE – ଏଥିରୁ ବାଛନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ FAVOURITE ରଙ୍ଗ ଏବଂ ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହିଥାଏ ଆପଣଙ୍କ COLOR ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ….

ପ୍ରତେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଚାହିଁ ଥାଆନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଜୀଵନ ରେ ସେମାନେ କିପରି ଖୁସିରେ ରହିବେ, ସେ ପାରିବାରିକ ଖୁସି ହେଉ କି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ହେଉ ସବୁଥିରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ | କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ସତ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଜୀଵନ ରେ ସମସ୍ୟା ଲାଗି ରହିଥାଏ ଆଉ ଯିଏ ଭବିଷ୍ୟତ ସମ୍ପର୍କ ରେ ଜାଣି ପାରେ ତାର ସମସ୍ୟା ହୁଏତ କିଛି ଟା କମିଯାଏ | ଆଜି ତିନୋଟି ରଙ୍ଗ କଥା କହିବୁ ଯାହାକୁ ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରି ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସମ୍ପର୍କ ରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ତିନୋଟି ରଙ୍ଗ କଣ ସେହି ସମ୍ପର୍କ ରେ ଆଲୋଚନା କରିବା |

 

1. ନୀଳ ରଙ୍ଗ :- ଏହି ରଙ୍ଗ ପସନ୍ଦ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସବୁବେଳେ ଭଲ ଚିନ୍ତା କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି ଅର୍ଥାତ କାହାର ଅନିଷ୍ଟ ଆପଣ ଦେଖି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର, ସାଙ୍ଗ ସାଥି, ବନ୍ଧୁ କୁଟୁମ୍ଭ ଙ୍କର ମଙ୍ଗଳ ମନରୁ ହିଁ ଚାହିଁ ଥାଆନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵଭାଵ ଓ ଆପଣଙ୍କ ଆଦର୍ଶ ଅନ୍ୟ ପାଇଁ ଏକ ଉଦାହରଣ ହେଇଥାଏ, ଆପଣଙ୍କ କଳ୍ପନା ଶକ୍ତି ପାଇଁ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡି ହେଇ ରହିଥାନ୍ତି | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ବାହାରୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଇଥାନ୍ତି ହେଲେ, ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଥାନ୍ତି ତାହାଲେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ସେ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ପୁଣି ଦୁରେଇ ରହିଥାନ୍ତି | ଆପଣ ବିବାହ ପରେ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣ ଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଡେ ନେଇ ଯିବ |

 

2. ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ :- ଏହି ରଙ୍ଗ ବାଛିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ ମିଛ ବିଲକୁଲ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ ଏବଂ ଆପଣ ସବୁବେଳେ ନିଜ ଜୀଵନ ସାଥି ଙ୍କ ଠାରୁ ସଚ୍ଚାଟତା ଚାହିଁ ଥାଆନ୍ତି | ତେବେ ଆପଣ ଯାହା ସହିତ ବି ମିଶିଥାନ୍ତି ତାଙ୍କ ସହିତ ପୁରା ମନ ଖୋଲା କରି ମିଶିଥାନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଛନ୍ଦ କପଟ କିଛି ନଥାଏ ଅର୍ଥାତ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ବହୁତ ସଫା ହୋଇ ଥାଏ ଏବଂ ଅନ୍ୟର ସବୁବେଳେ ଭଲ ଚିନ୍ତା କରିଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହାର ଫାଇଦା ଲୋକ ମାନେ ଉଠାଇ ଦିଅନ୍ତି | ଆପଣ କାହାର ବିଚାର ଓ କାହାର ପରାମର୍ଶ କ୍ରମେ ଆପଣ ଜୀବନ ବିତାଇବା ପସନ୍ଦ କରି ନଥାନ୍ତି | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଖର୍ଚି ସ୍ୱଭାବ ର ହୋଇ ଥିବାରୁ ଧନ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ଭୋଗ କରିଥାନ୍ତି |

 

3. ନାଲି ରଙ୍ଗ :- ନାଲି ରଙ୍ଗ ବାଛିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏମାନଙ୍କ ସହିତ ଜୀବନରେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଥରେ ମିଶିଥାଏ ସେମାନେ କେବେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭୁଲି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏମାନେ ସର୍ବଦା ଖୁସିରେ ମଉଜ ମଜଲିସରେ ରହିବା ପାଇ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି | ଏମାନେ ଜୀବନରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ବହୁତ ସହଜରେ ହାସଲ କରି ପାରିଥାନ୍ତି | ତେବେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଖୁବ ଭଲରେ ବିତିଥାଏ ନିଜର କ୍ଷମତା ଓ ବୁଦ୍ଧିମତା ଯୋଗୁ ଧନ ଅଭାଵ ରହେ ନାହିଁ ଏମାନଙ୍କ ପାଖରେ |

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.