Jyotisha Shastra – ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ତୁଳା, କନ୍ୟା, କର୍କଟ, ମେଷ, ମିଥୁନ ଓ ମକର ରାଶି ଅଟେ, ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ମହାଦେବ ଙ୍କ ଙ୍କ କୃପାରୁ କ’ଣ ସବୁ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି… ଶୀଘ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ

ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣିଛନ୍ତି ପ୍ରତେକ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀଵନ ରେ ଧନୀ ହେବା ପାଇଁ ଚାହିଁଥାଏ କିନ୍ତୁ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ଚଳଣି ଉପରେ ହିଁ ଭାଗ୍ୟ ର ଭବିଷ୍ୟତ ନିର୍ଭର କରିଥାଏ | କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀଵନରେ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥାଏ କିନ୍ତୁ ତାକୁ କୌଣସି ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇ ନଥାଏ ଏବଂ ବେଳେ ବେଳେ ବିନା ପରିଶ୍ରମ ରେ ହିଁ ବ୍ୟକ୍ତି କୁ ବହୁତ କିଛି ମିଳିଥାଏ | ଯାହାକି କେବଳ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ଚଳଣି ଦ୍ୱାରା ହିଁ ସମ୍ଭବ ହୋଇ ପାରିଥାଏ |

ଆପଣ ତ ଜାଣିଛନ୍ତି ଆଗକୁ ମହା ଶିବରାତ୍ରି ଆସୁଛି ଯାହାକି ମହାଦେବ ଙ୍କର ବହୁତ ବଡ଼ ପର୍ବ ଅଟେ | ଏହି ମହା ଶିବରାତ୍ରି ପରଠାରୁ 4 ଗୋଟି ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଭୋଳାନାଥ ଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ପଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଅଛି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା କେଉଁ କେଉଁ ରାଶି ଅଟେ |

 

1. ତୁଳା ରାଶି :- ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ମାଲାମାଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏମାନଙ୍କ ଜୀଵନରେ ଯଦି କେବେ ସମସ୍ୟା ଥିବ ତେବେ ଘଟିବାକୁ ଥିବା ଏହି ଶୁଭ ସଂଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ର ସମାଧାନ ହୋଇ ଯିବ | ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏବଂ ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ରାଶିଙ୍କ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜୀଵନ ଧନଧାନ୍ୟରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଯିବ |

 

2. ମିଥୁନ ରାଶି :- ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ଏମାନେ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ବଳରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ସେଥିରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଉନ୍ନତି ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ସମୟରେ ଧନର କୌଣସି ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ଜୀଵନରେ ସୁଖ ଓ ଶାନ୍ତି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ |

3. କୁମ୍ଭ ରାଶି :- ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଜୀଵନରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଶୁଭ ସମୟର ଆଗମନ ହେବା ପାଇଁ ଯାଉଅଛି | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ସେଥିରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଭୋଳାନାଥ ଙ୍କ କୃପାରୁ ଏମାନଙ୍କ ଜୀଵନରେ କୌଣସି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ରହିବ ନାହିଁ | ବ୍ୟାପାର ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟ ଉଭୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏମାନଙ୍କୁ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ, ବ୍ୟାପାରୀ ମାନେ ନିଜ ବ୍ୟାପାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦୁଇ ଗୁଣ ଲାଭ ପାଇବେ |

 

4. ବିଛା ରାଶି :- ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀଵନ ସୁଖମୟ ହେବ ଏବଂ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କର ଥିବା ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ମାନେ ନିଜ ଜୀଵନ ସାଥିଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ଜୀଵନ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟରେ ଏମାନଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ | ଭାଗ୍ୟର ସହଯୋଗ ରେ ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ପ୍ରଗତି ଆଡେ ଅଗ୍ରସର ହେବେ | ଆସନ୍ତା ସମୟରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ବନୁଅଛି |

5 କର୍କଟ ରାଶି :- ତେବେ ଭଗବାନ ଶିବ ଙ୍କ ଅସୀମ କୃପାରୁ ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଙ୍କ ଦିନ କାଲି ଠାରୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରହୁଛି ଏବଂ ପାଠ ପଢ଼ୁଥିବା ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଭଲ ରେଜଲ୍ଟ ଆସିବ | ଏହା ସହିତ ଯେଉଁ ମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ, ଏହା ସହିତ ବିବାହ ପାଇଁ ଭଲ ଜୀବନ ସାଥି ଟିଏ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.